Kari diákigazolvány érvényesítés

FIGYELEM: az előző féléves matricával a diákigazolvány csak október 31-ig érvényes!

(kérjük, hogy a hosszas sorban állást elkerülendő, idejében keressék fel valamelyik érvényesítő pontot)

Értesítjük az ELTE hallgatóit, hogy a 2015/2016. év I. félévi kari érvényesítő kampány beosztása az alábbiak szerint alakul:

A kari érvényesítés ezen a helyszínen minden nap 9 órától 15 óráig tart:

2015.10.19.    hétfő        LÁGYMÁNYOS (Északi tömb, I. emelet, Eötvös kiadó mellett)

2015.10.20.    kedd        LÁGYMÁNYOS (Északi tömb, I. emelet, Eötvös kiadó mellett)

2015.10.21.    szerda        LÁGYMÁNYOS (Északi tömb, I. emelet, Eötvös kiadó mellett)

2015.10.22.    csütörtök LÁGYMÁNYOS (Északi tömb, I. emelet, Eötvös kiadó mellett)

Az érvényesítésre csak a Tanulmányi Rendszerben a 2015/2016 tanév I. félévére aktív státusszal rendelkező hallgatóknak van lehetőségük. Az Egyetemünk szabályzata értelmében nincs lehetőség törött, sérült vagy a Tanulmányi Rendszertől eltérő adatokat tartalmazó diákigazolványokat érvényesíteni. Érvényesítő matricát külön nem adunk ki, csak diákigazolványra ragasztva. A diákigazolványon szereplő címnek hivatalos címnek kell lennie, ilyen lehet a lakcímkártyán is és a Neptunban is egyaránt szereplő "állandó" illetve "tartózkodási" cím, külföldieknél a "Külföldi cím" kifejezés. Bármelyik érvényesítő ponton bármely kar hallgatói érvényesíthetik igazolványukat.

Az A4-es formátumú "ideiglenes igazolás" csak a Quaestura Irodában hosszabbítható, a karokon csak állandó diákigazolvány érvényesítés történik.

A Quaestura Irodában (figyelem! új helyre költöztünk) az érvényesítő kampány előtt, alatt és utána is lehet diákigazolványt érvényesíteni, nyitva tartási időben

Hétfő: 9:00 - 16:00
Kedd: 9:00 - 16:00
Szerda: 13:00 - 20:00
Csütörtök: 9:00 - 16:00
Péntek: 8:00 - 15:00

Időpont foglalására a következő oldalon van lehetőségük: Quaestura időpontfoglalás .
Ugyancsak lehetőségük van postai érvényesítésre a következő oldalon leírtak szerint: Quaestura GYIK
Lehetőség van meghatalmazott útján való érvényesítésre: meghatalmazás.

Quaestura HÜO