FÖLDRAJZ- ÉS FÖLDTUDOMÁNYI SZAKTERÜLET Jelöltjei 2024

FÖLDRAJZ- ÉS FÖLDTUDOMÁNYI SZAKTERÜLET

A Választási bizottság a bemutatkozások eredeti szövegeit változtatás nélkül közli.

Adorján Lili

Bemutatkozás

Adorján Lili vagyok, másodéves Földtudományi BSc hallgató. Meteorológia specializációs vagyok. Azért jelentkeztem képviselőnek, mert mindenképpen szerettem volna kipróbálni magamat valamilyen HÖK-ös szervezetben, amíg az egyetemen vagyok. A gimnáziumban mindig is aktív voltam különböző közösségi szervezkedésben, szerettem volna ezt itt is folytatni. Nagyon lelkes vagyok, hogy hozzájáruljak valamennyire a HÖK működéséhez és esetlegesen képviselhessem a szakunkra járó jelenlegi és jövőbeli hallgatókat.

My name is Lili Adorján, and I'm a second-year Earth Science BSc student, specializing in Meteorology. I applied to be a representative because I wanted to try myself out in some form of student organization while I'm at university. I've always been active in various community initiatives during high school, and I wanted to continue that here. I'm very enthusiastic about contributing to the functioning of HÖK and potentially representing current and future students in our field.

Berhidai Gergely

Bemutatkozás

Berhidai Gergely vagyok, másodéves földtudományi alapszakos hallgató, csillagászat specializáción. Eddigi életem során nem igazán voltam aktív semmilyen közösségi életben, és úgy érzem, hogy eljött az ideje, hogy kipróbáljam magam ebben a számomra viszonylag új helyzetben. Szeretnék kicsit jobban belelátni ennek a rendszernek a működésébe, és reményeim szerint ötleteimmel, gondolataimmal hozzá tudok majd járulni a HÖK működéséhez.

My name is Gergely Berhidai, and I am a second-year undergraduate student majoring in Earth Sciences with a specialization in Astronomy. Throughout my life so far, I haven't been particularly active in any form of community involvement. However, I feel that the time has come for me to explore myself in this relatively new situation. I am eager to gain a deeper understanding of how this system operates, and hopefully, with my ideas and thoughts, contribute to the functioning of the HÖK.

Fehér Zsombor

Bemutatkozás

Kellemesebb tanulási környezet megteremtése minden hallgató részére. Több közösségi tér kialakívása és fejlesztése. Valamint a szociális kapcsolatok kialakításának segítése lesz a célom képviselőként.

Creating a more welcoming learning environment for all students, creating and developing more community spaces and helping to build social relationships will be my goals as a representative of studens.

Szalai Domonkos

Bemutatkozás

Az előző ciklusban már képviselhettem a szakomat és ezt a munkát szeretném folytatni.

I was able to represent my major in the previous term and I would like to continue this work.