Pályázati kiírás gólyatábor programfelelős tisztségére-2016

Pályázati kiírás

Gólyatábor programfelelős tisztségre

Az ELTE TTK HÖK (továbbiakban HÖK) pályázatot hirdet a TTK HÖK Alapszabálya szerint az ELTE TTK szakjaira, illetve természettudományi tanári szakokra 2016-ban felvételt nyert hallgatók számára szervezett gólyatábor szervezésének HÖK részéről történő koordinálására. A pályázat célja, hogy a Karon indított alap- és mesterszakok gólyatáborainak szervezése során felmerülő, HÖK hatáskörbe tartozó feladatok ellátásának koordinálásával (különös tekintettel a koncepcióalkotásra és a programterv kialakítására) a nyertes pályázó(ka)t a HÖK megbízza.

Pályázhatnak a HÖK tagjai* vagy önálló jogi személyiséggel rendelkező szervezetek.

Nem pályázhatnak olyan szervezetek, amelyeket a pályázat kiírásától számított két éven belül alapítottak meg.

A pályázatnak tartalmaznia kell:

• az önálló jogi személyiséggel rendelkező szervezet adatait (név, székhely, cím, elérhetőség, nyilvántartási szám, adószám, összes bankszámlaszám, a programfelelős szervező(k) adatai) vagy a pályázó személy(ek) adatait (név, cím, anyja neve, születési hely, idő, elérhetőség);

• az alap- és mesterszakos hallgatók integrációját szolgáló rendezény koncepcióját, különös tekintettel a pályázó által tervezett szolgáltatásokra, programokra és azok ütemezésére;

• a rendezvény (gólyatábor) előzetes költségtervét, megjelölve az igényelt támogatás összegét és felhasználásának módját.

A pályázó:

• felelős a rendezvény programjaiért;

• felelős a megítélt támogatás felhasználásáért;

• vállalja, hogy betartja az ELTE gólyatáborok és orientációs napok szervezéséről szóló mindenkor hatályos szabályzatainak rendelkezéseit;

• vállalja, hogy a Természettudomány Kar vezetésével együttműködik, dékáni kérésre mind a részletes programról (egyes programok konkrét feladatairól is), mind a költségvetésről beszámol;

• vállalja, hogy biztosítja a HÖK érintett szakterületi koordinátorá(i)val (vagy szakterületi bizottsági elnökével) a folyamatos információcserét, az érintett szakterületi bizottság(ok) véleményét figyelembe veszi;

• vállalja, hogy a HÖK elnökének utasítására a információkat szolgáltat a szervezés menetéről;

• vállalja, hogy az események és a szervezés menetét dokumentálja, később közzéteszi;

• vállalja, hogy együttműködik a HÖK mentorrendszerével, a HÖK 2016. évi mentorkoncepciója szerint;

• vállalja, hogy az Eötvös Loránd Tudományegyetem adatvédelmi, adatbiztonsági és adatkezelési szabályzatát  betartja;

• vállalja, hogy a rendezvényről október 17-ig beszámol. Amennyiben a beszámolás nem történik meg, vagy a HÖK Választmánya nem fogadja el a beszámolót, úgy az elkövetkezendőkben a pályázó gólyatábor programfelelős csak a Választmány legalább 4/5-ének támogatásával lehet.

A rendezvény előzetes költségkalkulációja szerint nem törekedhet nyereség felhalmozására. A pályázó személy vagy szervezet nem használhatja a  befolyt részvételi díjakat és a HÖK támogatását eszközfelhalmozásra. A pályázatok bírálásakor előnyt élvez az a szervezet, amelyik önrésszel járul hozzá a szervezéshez. A pályázatot elektronikus formában kell benyújtani a ttkhok.elte.hu/gtpalyazat címen. A pályázat benyújtásának határideje: 2016. május 7., 23:59.

A pályázat elbírálásáról és a támogatás mértékéről a HÖK Választmánya dönt, amely döntést követően a HÖK a nyertes pályázót 8 napon belül értesíti.

Budapest, 2016. április 18.

* Az ELTE TTK HÖK Alapszabálya szerint: “Az Önkormányzat tagja a nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény 60. § (1) alapján meghatározott hallgatók közül azok, akiknek alapkara az ELTE TTK vagy a Karon minor szakirányon vagy tanári modulon folytatnak tanulmányokat.