Delegáltak

frissítve: 2019.02.08. (ebelnok)

Az Önkormányzat a hallgatói érdekképviselet minél hatékonyabb megvalósítása érdekében részt vesz az egyetemi és kari bizottságok, illetve szükség esetén a különböző országos szervezetek ülésein. Ezekben a testületekben a Küldöttgyűlés, illetve a Választmány által kijelölt delegált tagok képviselik szavazataikkal az ELTE TTK hallgatóinak érdekeit. A delegáltság egyetlen feltétele, hogy az Önkormányzat tagjai, vagyis a TTK hallgatói legyünk. Amennyiben az adott testületbe delegálhatóak létszáma ezt megengedi, törekedni kell az egyes szakterületek arányos képviseletére.

Egyetemi és Kari testületek

Szenátus

  • Horváth Luca (elnök - tisztsége alapján)

Kari Tanács

  • Horváth Luca (elnök - tisztsége alapján) 
  • Bokodi Eszter (földrajz-, földtudomány) 
  • File Ágnes (tanárképzés) 
  • Somodi Csenge (biológia) 
  • Vigh Patricia​ (tanárképzés) 
  • Lekics László (matematika) 
  • Rádl Attila (fizika) 
  • Ungi Balázs (kémia) 

Kari Tanács Ügyrendi Bizottság
(A Küldöttgyűlés döntése alapján az elnök javaslatot tesz rá a Kari Tanácson és ha ott megszavazzák csak akkor lép érvénybe a mandátum.)

  • File Ágnes (tanárképzés) 

Dékáni Tanács

  • Horváth Luca (elnök - tisztsége alapján)

Biológia Intézeti Tanács

  • Plankó Eszter
  • Kovács Tamás

Fizika Intézeti Tanács 

  • Körtefái Dóra
  • Rádl Attila
  • Rácz Gergely

Földrajz-, Földtudományi Intézeti Tanács

  • Németh Csilla
  • Fabó Dorina
  • Laza Dániel
  • Lukács Károly
  • Szabó Áron 

Kémia Intézeti Tanács

  • Ungi Balázs
  • Barcza Bónis

Matekmatika Intézeti Tanács

  • Szandi Nándor Mihály
  • Lekics László
  • Csernák Tamás
  • Keszthelyi Szilvia

Környezettudományi Centrum Tanács

  • Vigh Patricia (elnökhelyettes - tisztsége alapján)

Kari Ösztöndíjbizottság 

  • Dohány-Juhos Nikolett (ösztandíjakért felelős referens - tisztsége alapján)
  • Németh Csilla (lakhatási és esélyegyenlőségi referens - tisztsége alapján)

Kari Költségvetési Bizottság
(A Küldöttgyűlés döntése alapján az elnök javaslatot tesz rá a Kari Tanácson és ha ott megszavazzák csak akkor lép érvénybe a mandátum.)

  • Horváth Luca (elnök - tisztsége alapján)

Kari Jegyzetbizottság 

  • Horváth Luca (elnök - tisztsége alapján)
  • Farkas Sophie (biológia)
  • Németh Csilla (lakhatási és esélyegyenlőségi referens - tisztsége alapján)
  • Ungi Balázs (kémia)
  • Lekics László (matematika)

Kari Fegyelmi Testület

  • ​Horváth Luca (elnök - tisztsége alapján)
  • Farkas Sophie (biológia)
  • Lekics László (matematika)
  • Vigh Patricia (tanári)
  • Szabó Áron (tanárképzés)
  • Lukács Károly (földrajz-, földtudomány)
  • Juhász Szabolcs (matematika)
  • Ungi Balázs (kémia)

Kari Kreditátviteli Bizottság

  • Vigh Patricia (tanári)
  • Lekics László (matematika)
  • Ungi Balázs (kémia)

Kari Könyvtári Bizottság

  • Deák Péter (kémia)

Kari Etikai Bizottság

  • Vigh Patricia (elnökhelyettes - tisztsége alapján)​

Tanulmányi és Oktatási Bizottság

  • Laza Dániel (földrajz-, földtudomány) 
  • Sarkadi Fanni (biológia)
  • Ungi Balázs (kémia)
  • Lekics László (matematika)
  • Körtefái Dóra (fizika)

Egyetemi Hallgatói-, Szociális-, és Ösztöndíjbizottság

  • Dohány-Juhos Nikolett (ösztöndíjakért felelős referens - tisztsége alapján)

Tanárképzési és Tanártovábbképzési Tanács

  • Kelemen Veronika (tanárképzési szakterületi koordinátor - tisztsége alapján)

Az ELTE Hallgatói Önkormányzat testületei

EHÖK Küldöttgyűlés

  • Horváth Luca (elnök - tisztsége alapján, rendes tag)
  • Dohány-Juhos Nikolett (rendes tag) 
  • Ungi Balázs (rendes tag) 
  • Vigh Patricia (rendes tag)
  • Szabó Áron (póttag)
  • Lekics László (póttag) 
  • Rácz Gergely (póttag)

EHÖK Elnökség

  •  Horváth Luca (elnök - tisztsége alapján)

EHÖK Gazdasági Bizottság

  • Hócza Szabolcs (gazdasági referens - tisztsége alapján)

EHÖK Szociális- és Ösztöndíjbizottság

  • Dohány-Juhos Nikolett  (ösztöndíjakért felelős referens - tisztsége alapján)

EHÖK Tanulmányi Bizottság

  • Vigh Patricia (elnökhelyettes - tisztsége alapján)

EHÖK Rendezvényes Bizottság 

 

HÖK Sajtó- és Kommunikációs Bizottság

  • Tuza Benedek (kommunikációs referens - tisztsége alapján)

EHÖK Sportügyi Bizottság

  • Balga Gábor (tudományos és sport referens - tisztsége alapján)

EHÖK Tudományos Bizottság

  • Balga Gábor (tudományos és sport referens - tisztsége alapján)

EHÖK Esélyegyenlőségi Bizottság

  • Németh Csilla (lakhatási és esélyegyenlőségi referens - tisztsége alapján)

EHÖK Tanárképzési Bizottság

  • Kelemen Veronika (tanárképzési szakterületi koordinárot - tisztsége alapján)

Kollégium Hallgatói Önkormányzat Küldöttgyűlése

  • Németh Csilla (lakhatási és esélyegyenlőségi referens - tisztsége alapján)
Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.