Delegáltak

frissítve: 2019.06.23. (ebelnok)

Az Önkormányzat a hallgatói érdekképviselet minél hatékonyabb megvalósítása érdekében részt vesz az egyetemi és kari bizottságok, illetve szükség esetén a különböző országos szervezetek ülésein. Ezekben a testületekben a Küldöttgyűlés, illetve a Választmány által kijelölt delegált tagok képviselik szavazataikkal az ELTE TTK hallgatóinak érdekeit. A delegáltság egyetlen feltétele, hogy az Önkormányzat tagjai, vagyis a TTK hallgatói legyünk. Amennyiben az adott testületbe delegálhatóak létszáma ezt megengedi, törekedni kell az egyes szakterületek arányos képviseletére.

Egyetemi és Kari testületek

Szenátus

  • Horváth Luca (elnök - tisztsége alapján)

Kari Tanács

  • Horváth Luca (elnök - tisztsége alapján) 
  • Bokodi Eszter (földrajz, földtudomány) 
  • File Ágnes (tanárképzés) 
  • Somodi Csenge (biológia, környezettan) 
  • Vigh Patricia​ (tanárképzés) 
  • Lekics László (matematika) 
  • Rádl Attila (fizika) 
  • Ungi Balázs (kémia) 

Kari Tanács Ügyrendi Bizottság
(A Küldöttgyűlés döntése alapján az elnök javaslatot tesz rá a Kari Tanácson és ha ott megszavazzák csak akkor lép érvénybe a mandátum.)

  • File Ágnes (tanárképzés) 

Dékáni Tanács

  • Horváth Luca (elnök - tisztsége alapján)

Biológia Intézeti Tanács

  • Gugyerás Ádádm
  • Somodi Csenge

Fizika Intézeti Tanács 

  • Kosztyó Péter
  • Kovács Zoltán
  • Körtefái Dóra

Földrajz-, Földtudományi Intézeti Tanács

  • Németh Csilla
  • Szögi Balázs
  • Laza Dániel
  • Ujvári Márton
  • Tuza Benedek

Kémia Intézeti Tanács

  • Ungi Balázs
  • Barcza Bónis

Matekmatika Intézeti Tanács

  • Szandi Nándor Mihály
  • Juhász Szabolcs
  • Ongai Erik
  • Keszthelyi Szilvia

Környezettudományi Centrum Tanács

  • Gugyerás Ádám (biológia, környezettudomány)

Kari Ösztöndíjbizottság 

  • Dohány-Juhos Nikolett (ösztandíjakért felelős referens - tisztsége alapján)
  • Németh Csilla (földrajz, földtudományi)

Kari Költségvetési Bizottság
(A Küldöttgyűlés döntése alapján az elnök javaslatot tesz rá a Kari Tanácson és ha ott megszavazzák csak akkor lép érvénybe a mandátum.)

  • Horváth Luca (elnök - tisztsége alapján)

Kari Jegyzetbizottság 

  • Horváth Luca (elnök - tisztsége alapján)
  • Darányi Éva Ágnes (tanárképzési)
  • Gugyerás Ádám (biológia, kötrnyezettan)
  • Kovács Zoltán (fizika)
  • Szandi Nándor (matematika)

Kari Fegyelmi Testület

  • ​Horváth Luca (elnök - tisztsége alapján)
  • Gugyerás Ádám (biológia, kötrnyezettan)
  • Gyulai Márton (fizika)
  • Józsa Kornél (tanárképzési)
  • Juhász Szabolcs (matematika)
  • Kovács Zoltán (fizika)
  • Lőrincz Péter (tanárképzési)
  • Somodi Csenge (biológia, környezettudományi)
  • Szandi Nándor (matematika)
  • Ungi Balázs (kémia)

Kari Kreditátviteli Bizottság

  • Darányi Éva (tanárképzési)
  • Kovács Zoltán (fizika)
  • Lőrincz Péter (tanárképzési)

Kari Könyvtári Bizottság

  • Deák Péter (kémia)

Kari Etikai Bizottság

  • Vigh Patricia (elnökhelyettes - tisztsége alapján)​

Tanulmányi és Oktatási Bizottság

  • Laza Dániel (földrajz-, földtudomány) 
  • Darányi Éva (tanárképzési)
  • Varga Marcell (kémia)
  • Somodi Csenge (biológia, környezettudományi)
  • Kovács Zoltán (fizika)

Egyetemi Hallgatói-, Szociális-, és Ösztöndíjbizottság

  • Dohány-Juhos Nikolett (ösztöndíjakért felelős referens - tisztsége alapján)

Kari Honorácior bizottság

  • Darányi Éva (tanárképzési)

Tanárképzési és Tanártovábbképzési Tanács

  • Lőrincz Péter (tanárképzési szakterületi koordinátor - tisztsége alapján)

Az ELTE Hallgatói Önkormányzat testületei

EHÖK Küldöttgyűlés

  • Horváth Luca (elnök - tisztsége alapján, rendes tag)
  • Dohány-Juhos Nikolett (rendes tag) 
  • Ungi Balázs (rendes tag) 
  • Vigh Patricia (rendes tag)
  • Szabó Áron (póttag)
  • Lekics László (póttag) 
  • Jeges Viktor Péter (póttag)

EHÖK Elnökség

  •  Horváth Luca (elnök - tisztsége alapján)

EHÖK Gazdasági Bizottság

  • Ungi Balázs (kémia)

EHÖK Szociális- és Ösztöndíjbizottság

  • Dohány-Juhos Nikolett  (ösztöndíjakért felelős referens - tisztsége alapján)

EHÖK Tanulmányi Bizottság

  • Darányi Éva (tisztsége alapján)

EHÖK Rendezvényes Bizottság 

  • Körtefái Dóra (tisztsége alapján)

HÖK Sajtó- és Kommunikációs Bizottság

  • Tuza Benedek (kommunikációs referens - tisztsége alapján)

EHÖK Sportügyi Bizottság

  • Ungi Balázs (kémia)

EHÖK Tudományos Bizottság

  • Ungi Balázs (kémia)

EHÖK Esélyegyenlőségi Bizottság

  • Tuza Benedek 

EHÖK Tanárképzési Bizottság

  • Lőrincz Péter (tanárképzési szakterületi koordinárot - tisztsége alapján)

Kollégium Hallgatói Önkormányzat Küldöttgyűlése

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.