ELTE Hallgatói ötletpályázat

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Rektori Hivatal Pályázati és Innovációs Központja a Hallgatói Karrier- és Szolgáltató Központ támogatásával innovatív ötletpályázatot hirdet az ELTE graduális vagy posztgraduális képzésén résztvevő hallgatói számára.

Pályázati felhívás

A pályázat célja egy innovatív, saját ötleten alapuló projekt beindításának elősegítése anyagi, illetve szakmai támogatás nyújtásával. Ne feledd, hogy az innovatív ötletek hatalmas karrier lehetőséggel kecsegtetnek. Most megkaphatsz minden segítséget a megvalósításhoz!
Projektünk célja, hogy az ELTE hallgatóinak és kutatóinak elképzeléseit piacképes termékké formáljuk, legyen az technológiai fejlesztés a biokémiában, műszaki tudományokban vagy új kutatási módszer a szociológiában vagy akár a nyelvészetben. A kezdeményezéssel azt szeretnénk elérni, hogy aktívabbá váljon a kommunikáció az egyetem hallgatói és a piac között.

Pályázói kör

A pályázati felhívásra egyéni és csoportos pályázat benyújtására is lehetőség van. Csoportos pályázatot az Egyetem graduális és posztgraduális képzésén résztvevők oktatókkal közösen is benyújthatják.

Díjazás

A 3 nyertes pályázó díja az ötletük megvalósításához szükséges, testreszabott szolgáltatási csomag, amelynek értéke elérheti az 1 millió forintot!
A szolgáltatási csomag szabadon felhasználható K+F szolgáltatásokra, iparjogvédelemre (akár szabadalmaztatásra), üzletfejlesztésre és marketing költségekre is. Ezen felül az ELTE Tudás- és Technológiatranszfer Iroda a támogatott pályázók számára szakmai segítséget nyújt ötletük megvalósításában, üzleti partnerek keresésében. A finanszírozás a kétoldalúan egyeztetett mérföldkövek teljesítéséhez kötött.

Pályaművek benyújtása: 2011.december 15. A pályázatokat e-mailben és papíron is be kell nyújtani. E-mailben doc és pdf formátumban is kérjük a jokan.anita@rekthiv.elte.hu valamint az arendas.csaba@rekthiv.elte.hu e-mail címre, a nyomtatott pályázatokat pedig postai úton az Eötvös Loránd Tudományegyetem Rektori Hivatal Pályázati és Innovációs Központ, 1056 Budapest, Szerb utca 21-23. címre várjuk.

A PÁLYÁZATI ÚTMUTATÓT MEGTALÁLOD A HTTP://PIK.ELTE.HU/HIR?ID=NW-227 CÍMEN!