Párhuzamos képzés kompenzációja

Az ELTE Egyetemi Hallgatói Szociális és Ösztöndíjbizottság pályázatot hirdet párhuzamos képzés kompenzáció elnyerésére a 2012/13-as tanév őszi félévére. A párhuzamos képzés kompenzációja egy félévre szól.

Párhuzamos képzés kompenzációjában részesülhet az a hallgató, aki az Egyetemen  – akár ugyanazon a karon – egyszerre vesz részt aktív államilag támogatott vagy magyar állami (rész)ösztöndíjas és  aktív költségtérítéses vagy önköltséges korábbi rendszerű egyetemivagy főiskolai képzés, alapképzés, mesterképzés, egységes osztatlan képzés, felsőfokú szakképzés valamelyikében  feltéve, hogy sem az államilag támogatott, sem a költségtérítéses szakján – aktív hallgatói jogviszonyban – nem haladta meg a félévekben számolt képzési időt, továbbá a költségtérítéses képzésén nem átsorolással vált költségtérítésessé.

Egy hallgató kompenzációként legfeljebb az általa befizetett összeg 80 %-át kaphatja vissza.

A pályázatok elbírálása során a Neptun adatait vesszük alapul. Minden hallgató az általa befizetendő, a Neptunban rögzített költségtérítés(ek)/önköltségek összege után részesül  – a Bizottság által meghatározott egységes mértékű  - visszatérítésben.  A támogatás kifizetésére kizárólag a költségtérítés/önköltség teljes összegének befizetése után kerül sor.

A pályázatot kizárólag a Neptun/Ügyintézés/Kérvények menüponton keresztül megtett nyilatkozattal, on-line formában lehet benyújtani 2013. január 29-től!

A pályázatok benyújtásának végső határideje:
2013. január 31. (csütörtök) 23:59.

A határidő be nem tartása jogvesztő hatályú!

A beadott pályázatokat az EHSZÖB bírálja el, várhatóan 2013. február 4-ig. Az eredményről a Neptun egyedi üzenet formában értesítjük a pályázókat. A végső eredmény nyilvánosságra hozatalát követő 15 napon belül a hallgató fellebbezést nyújthat be a Hallgatói Jogorvoslati Bizottságához címezve, az Oktatási Igazgatóság címén.  (kizárólag postai úton: 1364 Budapest, Pf. 109.).

CsatolmányMéret
PDF icon Pályázati felhívás264.73 KB