HÖOK Mentorprogram - III. Országos Mentor és Mentorált találkozó

Kedves Kollégák!

Csatolva található a HÖOK Mentorprogram meghívóját az immár III. éve megrendezett Országos Mentor és Mentorált találkozóra. Ha időtök engedi, szívesen látunk Titeket a rendezvényen.

Az idei évben is túljelentkezés volt a 180 fős rendezvényen, ahová végül 200 regisztrációt fogadtunk el. Most először hosszabb a rendezvény egy nappal.

A találkozó aktuális témája:a magyarországi és a külföldi-felsőoktatásban tanulókat érintő- ösztöndíj- és munka lehetőségek, kiemelten foglalkozva a tudatos karrierépítéssel és a megfelelő munkajogi ismeretekkel.

A részvevők most is maguk választhatták ki mely képzéseken vennének részt ( trénig, jogi szeminárium, előadások, workshop), továbbá a képzési tematika kialakításánál figyelembe vettük az igényeiket és a kéréseiket.
Az esti rendezvényeken a játékokat úgy állítottuk össze, hogy a régiók képviselői jobban megismerjék egymást és növekedjen a régiók közötti együttműködés.

Időpont: 2014. október 09-10-11 ( csütörtök, péntek, szombat)

Helyszín: Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem ( több teremben- részletes információ a csatolt dokumentumban)

CsatolmányMéret
PDF icon meghívó - program és szekciók615.64 KB