Tengerentúli ösztöndíjak! Határidő január 29.

Kedves Hallgatók!

Ezúton tájékoztatlak titeket, hogy a 2015-16-os tanévre, az Utrecht Network–MAUI, az Utrecht Network–AEN, valamint a Coimbra Group SEN hallgatói mobilitási programokban való részvételről szóló pályázat kiírása megtörtént.

A részképzésre vonatkozó pályázat ösztöndíjat nem biztosít, ellenben a fogadó egyetem az ösztöndíjas időszakra elengedi a fizetendő tandíjat.

Az Utrecht Network – MAUI (Mid-America Universities International) keretében összesen mintegy 100 (tagegyetemenként max. 3), az Utrecht Network—AEN (Australian European

Network) keretében 50 (tagegyetemenként max. 3), a Coimbra Group SEN keretében pedig tagegyetemenként 1-2 hallgatócserére van lehetőség.

A vállasztható egyetemek listája megtalálató a mellékelt felhívásban, ahogy a jelentkezési űrlap is.

A pályázat időtartama: A 2015-16-os tanév 1. vagy 2. félévére lehet pályázni.

A pályázat benyújtásának határideje: 2015. január 29.

A pályázatot az ELTE Rektori Hivatal Nemzetközi Képzési és Mobilitási Osztályán kell leadni.