Sportösztöndíjas elérhetőségek, edzések

1. Sportágak, elérhetőségek

1.1. Sportösztöndíjasok által szervezett edzések az ELTE SE-BEAC szakosztályaiban:

Az ún. sportösztöndíjasok által szervezett edzések jelentik a sportolási lehetőségek másik gerincét. Erre a tisztségre pályázat útján választjuk ki a hallgatókat, s ők szerveznek, tartanak edzéseket több, mint 20 sportágban, férfi és női kategóriában. A pályázatot megtalálod a http://ehok.elte.hu oldalon, valamint plakátokon az egyetemi hirdetőfelületeken. Az edzések látogatása nyitott és ingyenes minden ELTE hallgatónak a létszámkorlátok erejéig.

Bővebb infókért kattints a sportágak mellett található nevekre!!!

Jelenleg a következő sportokat szervezik hallgatóink:

Aerobik:
Nagy Fanni (elteaerobik@gmail.com, 0630/997-74-06)
Kovácsik Éva (retarol@gmail.com, 0630/393-40-23)
Pulay Szilvia (szilvia.pulay@freemail.hu, 0630/431-21-74)
Lukács Zita (lukacszitad@gmail.com, 0630/297-31-34)

Asztalitenisz:
Dobosy Péter (dobosypeter@gmail.com, 0620/950-83-76)

Atlétika:
Kostyák Attila (attila.kostyak@gmail.com, 0630/303-76-90)
Janecskó András (janecskoa@freemail.hu, 0620/208-32-57)

Cheerleader edzések:
Ábel Réka (abel.reka.91@gmail.com, 0630/442-8590)
Kovácsik Rita (retarol@gmail.com, rita.kovacsik@hotmail.com, 0630/640-83-01)

Falmászás:
Marosi Attila (attila.marosi42@gmail.com, 0630/363-62-04)

Flag football:
Kis Péter (headcoach.scientists@gmail.com)

Floorball:
Müller János (janos_muller@yahoo.com, 0630/990-50-35)
Ulicza Tamás (sportreferens@gmail.com, 3670/949-14-18)

Harcművészetek – goju-ryu karate:
Gergócs Veronika (veragergocs@gmail.com, 0630/276-96-23)

Harcművészetek – brazil jiu-jitsu:
Bencze György (graciebarra420@gmail.com, 0630/855-14-49)

Harcművészetek – kick-box:
Németh Márk (nemethmark9700@gmail.com, 0670/459-55-59)

Harcművészetek – muay-thai:
Sebők Máté (sebokmate86@gmail.com, 0630/253-88-66)

Jégkorong:
Diossy Emese (diossye@gmail.com, 0630/541-04-14)

Jóga:
Hortobágyi Andrea (joga.eltebeac@gmail.com, 0630/316-59-27)

Kajak-kenu:
Horváth Zsolt (zsolti.geo@gmail.com, 0620/913-73-25)

Karate:
Tóth Zsuzsanna (teg3481@gmail.com, 0620/347-93-19)

Kerékpár (országúti, spinning):
Őszi Krisztián (oszikr@gmail.com, 0670/285-00-34)

Kettlebell:
Gölöncsér Dániel (goloncser.danimarci@gmail.com, 0670/773-54-31)

Kézilabda:
Kunszt Petra (kunszt.petra@gmail.com, 0630/583-90-05)

Kispályás labdarúgás – férfi/futsal:
Árendás Tamás (arendastamas@gmail.com, 0620/204-45-23)

Kispályás labdarúgás – női:
Pfundtner Vivien (vivienpfundtner@gmail.com, 0630/593-79-47)

Kosárlabda – férfi:
Szabari Krisztián (szkrissz89@gmail.com, 0630/423-01-16)

Kosárlabda – női:
Müller Barbara (barbara.mull88@gmail.com, 0630/494-77-22)

Lacrosse:
Eördögh Ádám (e_adam@vipmail.hu)

Nagypályás labdarúgás:
Pintér Dávid (pinterdavid89@gmail.com, 0630/551-33-29)

Ötlabda:
Koczó Dávid (koc.dav.kod@gmail.com, 0630/644-64-86)

Röplabda – férfi:
Földi Levente (elteandris@gmail.com, 0630/604-14-80)

Röplabda – női:
Rakvács Zsófia (picihus@gmail.com, 0620/415-08-02)

Sakk:
Pénzváltó Nikolett (nikolett.penzvalto@gmail.com, 0630/556-92-42)

Speedbadminton:
Strobl Andrea (stroblandi@freemail.hu, 0620/942-09-53)

Tájfutás:
Lukács Márk Sebestyén (lukacs.duda@gmail.com, 0620/221-95-64)

Tánc – hastánc:
Molnár Ágnes (mail.agi.molnar@gmail.com, 0620/403-48-12)

Tánc – modern jazztánc:
Wéber Edina (edidance92@gmail.com, 0630/662-44-25)

Tenisz:
Purtczl Bernadett (purtczl1@gmail.com, 0670/568-30-73)

Természetjárás, túrázás:
Sujtó Laura (laurasujto@gmail.com, 0630/327-60-80)

Tollaslabda:
Tóth Richárd (tricsusz@gmail.com, 0630/609-27-01)

Triatlon/tájfutás:
Kis Gyula (gyulatri@gmail.com, 0630/371-67-71)

Triatlon – úszás:
Wachtler Beáta (beatawachtler@gmail.com, 0630/650-79-63)

TRX:
Répási Károly (trx.repasi.tar@gmail.com, 0630/392-20-16)

Vízilabda:
Kovács Bence (picizsizsik@gmail.com, 0630/325-14-29)

Vívás:
Kovács Laura (lorkakovacs@gmail.com, 0620/328-56-20)

1.2. ETR-ben meghirdetett sportolási lehetőségek, kreditért:

Az ELTE sportélete alapvetően két fogalom köré szerveződik. Az egyik a Egészségfejlesztési és Sporttudományi Intézet által meghirdetett testnevelés kurzusok, ami azt jelenti, hogy úgy, mint a többi órát, testnevelés órákat is vehettek fel a Neptunon (a tanulmányi rendszeren) keresztül.

1.3. A BEAC-ban:

Atlétika – Szabó Imre vezetőedző (szaboimre1950@gmail.com; 0620/352-49-49)

Gerendási István szakosztály elnök  (szervezes@rajko.hu; 0620/261-6072)
http://www.beac.hu/atletika

Asztalitenisz - Dr. Izsák Ferenc (izsakf@cs.elte.hu, 0630/520-50-42)
http://www.beac.hu/asztalitenisz

Labdarúgás - Daróczi Gábor (dargabor@freemail.hu, 0620/362-29-00)
http://www.beac.hu/labdarugas

Férfi kosárlabda – öregfiúk - Kovács László (kokosoftbt@freemail.hu, 0670/457-25-05)
http://www.beac.hu/ferfi_kosarlabda

Női kosárlabda (OB 1) – Szabari János (noikosar@beac.hu, 0630/954-89-53)
http://www.beac.hu/noi_kosarlabda

Tájfutás - Hegedűs András (ahegedu1@enternet.hu , 0620/911-40-14)
http://www.beac.hu/tajfutas

Természetjárás - Gács János (janos.gacs@hipo.gov.hu, 0620/950-48-35)
http://www.beac.hu/termeszetjaras

Tollaslabda - Bakó László (bako_l@freemail.hu, 0630/210-26-30)
http://www.beac.hu/tollaslabda

Triatlon - Kis Gyula (gyulatri@gmail.com , 0630/371-67-71)
http://www.beac.hu/triatlon

Sakk - Ádám György (adamgy@bgsc.hu, 0620/411-76-49)
http://www.beac.hu/sakk

2. Edzés időpontok

Sportág

Időpont

Helyszín

Aerobik (Nagy Fanni)

hétfő és szerda 19:30-20:30; kedd és csütörtök: 19:00-20:00

hétfő: Izabella utca, csütörtök: Mérnök utcai Sporttelep

Asztalitenisz

hétfő és péntek 17:00-19:30; csütörtök 18:00-19:30

ELTE PPK Izabella utcai tornaterem

Atlétika

hétfő, kedd, csütörtök, péntek 15:00-17:00;
rövidtáv – hétfő, szerda, péntek 18:00-20:00

BEAC Sporttelep

Cheerleading

kedd 18:00-20:00; csütörtök 19:00-21:00

kedd: Mérnök utcai Sporttelep, csütörtök: BEAC Sporttelep

Falmászás

hétfőtől péntekig 8:00-10:00, 10:00-12:00, 13:00-15:00

XI. ker Budafoki út 111.

Floorball

kedd 16:30-18:00; péntek 16:30-17:30

BEAC Sporttelep csarnok 3-as pálya

Gerincjóga

hétfő 18:30-19:30; csütörtök 16:30-17:30

BEAC Sporttelep tükrös terem

Hathajóga

hétfő 20:00-21:00; csütörtök 18:00-19:00

BEAC Sporttelep tükrös terem

Harcművészet – Goju-Ryu karate

kedd 16:30-18:00; csütörtök 16:30-18:00

V. ker. Havas u. 4.

Harcművészet – Muay thai

hétfő és csütörtök: 15:30–17:00

BEAC Sporttelep csarnok

Kajak-Kenu

kedd és csütörtök 16:00-20:00

ELTE Vízisporttelep

Kerékpár-spinning

hétfő 15:30-16:30, 17:00-18:00, 18:00-19:00, 19:00-20:00;
kedd 17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00;
szerda 7:30-8:30 16:30-17:30 17:30-18:30 19:00-20:00 20:00-21:00;
csütörtök 17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00;
péntek 7:30-8:30 17:00-18:00

BEAC Sporttelep

Kettlebell

hétfő és csütörtök 18:30-20:00

BEAC Sporttelep csarnok tenisz pálya

Kézilabda - férfi

csütörtök 21:00-22:30

BEAC Sporttelep csarnok

Kézilabda - női szerda 19:30-21:00 BEAC Sporttelep csarnok

Kispályás labdarúgás – férfi/futsal

szerda és péntek 20:00-21:30

BEAC Sporttelep

Kispályás labdarúgás – női

kedd 21:00-22:30; csütörtök 19:30-21:00

BEAC Sporttelep

Kosárlabda – férfi

hétfő 21:30-23:00

BEAC Sporttelep

Kosárlabda – női

hétfő 20:00-21:30, csütörtök 15:00-16:30

BEAC Sporttelep

Nagypályás labdarúgás

kedd és csütörtök 18:00-19:30

IX. kerület, Siketek pálya

Ötlabda

vasárnap 20:30-21:30

BEAC Sporttelep csarnok

Röplabda

hétfő 20:00-21:30,
kedd és szerda 19:30-21:00,
péntek 18:00-19:30,
vasárnap 16:00-21:30

BEAC Sporttelep csarnok

Sakk

kedd 18:00-22:00 (ELTE-Híd Unió);
csütörtök 18:00-22:00 (ELTE-BEAC)

Lágymányos Északi épület 0.99-es terem (ELTE-Híd Unió); BEAC sakkterem (ELTE-BEAC)

Speedminton

hétfő 14:00-17:00, szerda 14:00-18:00

BEAC Sporttelep csarnok tenisz pálya

Tánc – hastánc

hétfő és péntek 19:00-20:30

BEAC Sporttelep tükrös terem

Tánc – modern Jazztánc

kedd és csütörtök 17:00-18:00

Mérnök utcai Sporttelep

Tenisz

hétfő 8:00-16:00;
kedd 8:00-11:00 és 14:00-16:00;
szerda 9:00-16:00;
csütörtök 8:00-11:00 és 14:00-16:00;
péntek 8:00-16:00

BEAC Warga László utca

Tenisz (oktatás)

kedd 9:00-11:00; péntek 10:00-18:00

BEAC Warga László utca

Természetjárás

megbeszélés szerint minden hétvégén

megbeszélés szerint

Tollaslabda

kedd és péntek 15:00-16:30

BEAC Sporttelep csarnok 3-as pálya

Triatlon (úszás)

kedd-csütörtök 17:00-18:00; szerda 6:00-8:00

Hajós Alfréd Uszoda

Triatlon (erősítés)

hétfő 16:00-17:00, 17:00-18:00

BEAC Sporttelep

Triatlon (futás)

hétfő 17:00-18:00; csütörtök 19:00-20:00

BEAC Sporttelep

TRX

kedd 18:00-21:00;
szerda 18:00-20:00;
csütörtök 19:00-21:00;
péntek 18:00-20:00

BEAC Sporttelep tükrös terem

Vívás

hétfő és szerda 18.30-20.00

UTE vívó csarnok (Király utca)

Vízilabda (ELTE-BEAC) péntek 20:30-21:30, szombat 18:00-19:00 B.H.S.E. Tűzér utcai sporttelepe (1134 Budapest, Dózsa György út 53.)

 

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.