Munkalehetőség: ELTE host ill. hostess csapat

Az ELTE EHÖK és az ELTE Karrierközpont közösen kívánja segíteni a tanulmányaid melletti munkavégzést. Ennek keretein belül egyetemi host- és hostess csapat felállításáról döntöttünk. A jelentkezők számára ingyenes tréningeket, belső képzéseket tartunk, így az egyetemi programokon, rendezvényeken már felkészült
munkaerőként vehetsz részt. Amennyiben felkeltette érdeklődésed a lehetőség, az alábbi email címre küldj nekünk egy levelet. Ehhez csatolj egy önéletrajzot, amiben kérünk, tüntesd fel az EHA kódod, és a karod is! A lányok mellett természetesen fiúk jelentkezését is várjuk. A tréningek pontos időpontjait, helyszíneit és a további információkat, tudnivalókat a válaszlevelünk fogja tartalmazni.

Az email címünk: hostess kukac karrier.elte.hu