Biológia szakterület képviselő jelöltjei

BIOLÓGIA SZAKTERÜLET (11 fő)

Ezen a szakterületen maximum nyolc jelöltre lehet szavazatot leadni.
A bemutatkozó szövegek eredeti verzióban, változtatás nélkül jelennek meg a honlapon.

Bencze Botond

Bemutatkozás

Még nincsenek olyan előre felvázolt terveim, leginkább az aktuális problémák megoldására gondolnék elképzelések alatt. Persze, jó lenne megőrizni az önállóságot és magyar szellemmel végigvinni a fiatalság érdekeit, vezessen bármin keresztül az út. Kevés a biológus itt annak ellenére, hogy az egyetem, pláne a Lágymányosi campus arculatát elég markánsan meghatározza ez a szakterület, ennek fejében kívánok tenni valamit ha tudok.

Benkovits Ádám

Bemutatkozás

Ahogyan azt előző évben is tettem, szeretném aktívan képviselni a szakterületemet a Küldöttgyűlésen.

Csernitzky Szabolcs

Sziasztok!
Csernitzky Szabolcs vagyok, elsőéves biológus hallgató.
Azért szeretnék jelentkezni képviselőnek, hogy a bioszos hallgatók érdekeit, felvetéseit eredményesen érvényesíteni tudjam.

Farkas Sophie Zoe

Sziasztok!
Az előző ciklusban voltam először képviselő valamint szakterületi koordinátor. Szeretnék továbbra is hozzátenni a hallgatói érdekképviselethez a véleményemmel. A hallgatókat érintő bár unalmas szabályzati módosításokra jobban oda kéne figyelnünk. Úgy gondolom, hogy amit most csinálunk, az nem működik annyira jól, mit amennyire szeretnénk.

Gugyerás Ádám

Bemutatkozás

Harmadéves biológus hallgatóként fontosnak tartom a jelenlegi BSc-s hallgatók érdekképviseletét, ami az MSc-s képzésen szintén nagy jelentőséggel bír. Szeretnék részt venni mélyebben a HÖK munkájában, hogy a hallgatótársaim bármikor bizalommal fordulhassanak felém problémáikkal, gondolataikkal, és ezek szerit felelősségteljesen képviselhessem őket a Küldöttgyűléseken. Remélem megtiszteltek a bizalmatokkal és egy hallgatóktól nem oly távoli dologgá tudjuk tenni együtt a HÖK-öt. :)

Gyulai Márton

Bemutatkozás

"Jövök, mert kevés a jelentkező. Nem akartam jelentkezni, mert még az sem biztos, hogy mentor leszek és először ott néznék körül, de elég lelkes vagyok, jutni fog erre is.
Elképzelés: 1) mentor leszek 2) képviselő leszek"

Haklik Tünde

Sziasztok!
Elsőéves biológia szakos hallgató vagyok, és úgy gondolom, hogy jelenlétemmel hozzá tudnék járulni ahhoz, hogy a Képviselőtestület által hozott döntések észszerűek legyenek, és a szervezett programok minél optimálisabban valósítódjanak meg, a szakomon tanuló hallgatók érdekeit szem előtt tartva.

Hócza Szabolcs

Bemutatkozás

Elsőéves hallgató vagyok és eddig minden Küldött Gyűlésen rèszt vettem. Szeretném aktívan képviselni a szakterületem a lehető legjobb módon.

Horváth Flóra Boglárka

Bemutatkozás

A HÖK működésének mélyebb megismerése és tapasztalatszerzés az elsődleges célom, hogy értsem és másoknak is el tudjam magyarázni mi miért van úgy, ahogy van.

Somodi Csenge Margit

Sziasztok!
Harmadéves biológus hallgató vagyok. Mentorként első kézből értesültem az új tanterv bevezetésekor fellépő problémákról mind a gólyák, mind a felsőbb évesek részéről. A hallgatói észrevételek közvetítése által szeretnék segédkezni a szükséges változtatások megtervezésében.

Szabolcsi Csenge

Bemutatkozás

Fontos, hogy az egyetemen legyenek olyan hallgatók, akik hallatják társaik szavait. Én ilyen személy szeretnék lenni.
Benne vagyok a mentorprogramban is, így (remélhetőleg) közvetlen kapcsolatom lesz a gólyákkal is, akiktől nagyon sok véleményt/meglátást hallhatok majd, ezt pedig a KGY-ban képviselhetem.