Microsoft Office 2010 kedvezményesen az ISIC Hungary-től

"Kedves Partnereink!

Tájékoztatunk Benneteket, hogy az ISIC (International Student Identity Card) nemzetközi diákigazolvány magyarországi forgalmazója, az ISIC Hungary (Diákigazolvány Kft.) és a Microsoft együttműködésének köszönhetően az ISIC kártyával rendelkező diákok akár 90 % kedvezménnyel juthatnak hozzá a Microsoft Office 2010 Professional Plus verziójához.

Az ajánlat részletei: Minden olyan diák, aki megvásárolja az ISIC igazolványt, jogosult arra, hogy az ISIC oldalán kedvezményes áron vásárolja meg az Office 2010 Professional Plus csomagot, Student Select licenckonstrukcióban. Az Office 2010 Professional Plus csomagot bruttó 74.37 €-ért (kb. 22.000 forint, az árfolyam függvényében) lehet beszerezni ezzel a speciális kedvezménnyel.

Az ISIC és a Microsoft fenntartja az ajánlat megváltoztatásának jogát, illetve a kedvezményes vásárlási lehetőség visszavonásig érvényes.

Kik vehetik igénybe a speciális ajánlatot?

Az ISIC és a Microsoft Office 2010 Professional Plus megvásárlására vonatkozó speciális ajánlatot mindazok igénybe vehetik, akik ISIC igazolvánnyal rendelkeznek.

Melyik Office csomagot lehet megvásárolni kedvezményesen?

Az ISIC és a Microsoft ajánlataként az Office 2010 Professional Plus csomag érhető el letölthető formában, amely tartalmazza a Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access, SharePoint Workspace, Infopath és Lync alkalmazásokat."