Erasmus Kiegészítő Pályázati felhívás 2010

Az ELTE Egyetemi Hallgatói Önkormányzat Külügyi Bizottsága, valamint az Egyetemi Hallgatói Szociális és Ösztöndíjbizottság pályázatot hirdet ERASMUS Kiegészítő Támogatás elnyerésére.

Mivel csak egy pályázati forduló van, az őszi és tavaszi félévben utazóknak is egységes a leadási határidő. A Támogatás egyszeri, összege maximum 100.000 forint. A tavaszi félévben utazó hallgatók a Támogatás összegét a tavaszi félévben kapják meg.

A pályázatot a pályázó helyett más is leadhatja, nem szükséges a személyes jelenlét.

A Kiegészítő Támogatás adatlapjának leadási határideje 2010. szeptember 9- 15. (A pontos időpontot, és a leadás helyét hamarosan pontosítjuk) A hiánypótlás szükségességéről elektronikus üzenetet küldünk.

A hiánypótlás: szeptember 20-24.

Adatlap elérhető a kari HÖK irodákban, az EHÖK irodában, valamint a http://kulugy.ehok.elte.hu/hu/osztondij/kiegtam weboldalon is. Kérjük, hogy az adatlapot pontosan töltsd ki, és a szükséges igazolásokat csatoljd, mert a hiányosan kitöltött adatlapokat nem tudjuk értékelni.

A pályázat eredményéről kizárólag e-mailben küldünk értesítést, az adatlapon megadott e-mail címre.

A nyertes hallgatóknak az ELTE EHKB felé beszámolási kötelezettségük van.
Ez azt a célt szolgálja, hogy a később utazó hallgatók minél több információhoz jussanak.

Kérdésekkel kapcsolatban: kulugy()ehok!elte!hu címen

CsatolmányMéret