ELTE TTK Nyílt Nap - 2012. január 27.

Időpont: 2012. január 27. Helyszín: 1117 Budapest Pázmány Péter sétány 1/C ELTE TTK Déli Tömb, nyugati bejárat A rendezvényen az ELTE TTK szakjai képviseltetik magukat, valamint az ELTE TTK HÖK, a Felvételi Iroda, az ELTE TTK Hallgató Alapítvány és két ELTE TTK-s hallgatókat fogadó szakkollégiumunk. 09:00-től standokkal, érdekes kísérletekkel, bemutatkozó anyagokkal várjuk az érdeklődőket, akik a szakok hallgatóival beszélgethetnek. 10:00-tól Központi előadás 11:00-tól Szakos előadások párhuzamosan, külön termekben. 11:30-tól Szakos programok Arra kérjük az érdeklődő diákokat, hogy érkezésükkor regisztráljanak, ennek segítségével történhet meg az iskolákból való hiányzás igazolásának kiadása. Ezen papírok átvételére 12:00-tól lesz lehetőség az információs pultoknál. Részletes programok hamarosan! A rendezvény facebook-eseménye itt található.