ELTE rektori sportpályázat 2014 őszére

Az ELTE rektora és az Egyetemi Hallgatói Önkormányzat elnöke pályázatot ír ki a hallgatók sporttevékenységének támogatására.

Sporttámogatásra pályázni lehet különösen a következő céllal:

egyetemi, kari, kollégiumi szabadidős sporttevékenység (edzések, háziversenyek stb.)biztosítására;
    felsőoktatási versenyeken való részvételre, azok szervezésére.

Pályázhat az ELTE hallgatói jogviszonnyal rendelkező polgára, aki

az előző pályázati időszakban nem adott le pályázatot, vagy
    az előző pályázati időszakban adott le pályázatot és részt vett a kötelező tájékoztató előadáson.

Leadási határidő: 2014. június 3. 23:59

A pályázónak a pályázat leadásakor és a támogatás felhasználásakor is hallgatói jogviszonyban kell állnia az Egyetemmel.
A pályázat útján elnyert támogatási összeg 2014. szeptember 1. és 2014. december 31. között használható fel.
Pályázni kizárólag az erre a célra szolgáló adatlapon és űrlapon lehet a Neptunban, a pályázathoz szükséges dokumentáció itt érhető el: http://ehok.elte.hu/sites/default/files/rektori_sport_palyazat.pdf