Az InfoPark Alapítvány és az ELTE pályázati felhívása 2014

Az InfoPark Alapítvány szeretne hidat képezni az egyetem és a középiskolák között. Pályázati tevékenységével, immár hatodik alkalommal, hozzá kíván járulni a műszaki és természettudományi ismeretek élményszerű elsajátításához, igyekszik felkelteni a jó képességű diákok érdeklődését az Eötvös Loránd Tudományegyetem (ELTE) és a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem (BME) színvonalas természettudományos és műszaki képzése iránt.

A fenti célok érdekében az InfoPark Alapítvány pályázatot hirdet az ELTE és a BME hallgatói részére olyan kisfilmek elkészítésére, amelyek a középiskolai természettudományos tantárgyak könnyebb, élményszerűbb megismerését segítik egy-egy témában. A kisfilmek a középiskolai természettudományos tantárgyakból bármit feldolgozhatnak, kidolgozásuk formája kötetlen, és a beadáshoz csatolni kell a mellékletek között található pályázati űrlapot.

A részletes információk a mellékletben megtalálhatók.

A pályázat határideje: 2014. augusztus 31.

CsatolmányMéret
PDF icon infopark_alapitvany_palyazat_2014.pdf808.08 KB