Alumni Alapítvány pályázat költségtérítéses hallgatóknak

Az ELTE Alumni Szervezet idén szeretné folytatni tavaly megkezdett hagyományát, mely során tehetséges ELTE-s mesterképzéses hallgató(ka)t támogat, akik alapképzésüket is az ELTE-n végezték, ill. jelenleg költségtérítéses finanszírozási formában folytatják vagy kezdik meg mesterképzéses tanulmányaikat. (Osztatlan képzés esetén a jelentkezés feltétele, hogy maximum 120 kredit hiányzik a képzés teljesítéséhez.)

Az ösztöndíjpályázat keretén belül az ELTE Alumni Alapítvány vállalja, hogy legalább egy (maximum karonként egy) nyertes pályázó részére adománygyűjtést szervez költségtérítésének finanszírozása céljából. Az elnyerhető maximális összeg a hátralévő félévek költségtérítésének összege.

A pályázat célja, hogy a volt ELTE-s hallgatók összefogásának segítségével, a jövő „ELTE-s büszkeségei” közül támogatásban részesüljenek azok, akik tehetségükkel, szorgalmukkal már most felhívják magukra a figyelmet, de hátrányosabb szociális körülményeik miatt segítségre szorulnak.

További információk, és pályázati kiírás az alábbi linken található:

Pályázat benyújtásának határideje: 2014. okt. 19.