2013-2014-2 - kari diákigazolvány érvényesítés

FIGYELEM: az előző féléves matricával a diákigazolvány csak március 31-ig érvényes!
(kérjük, hogy a hosszas sorban állást elkerülendő, idejében keressék fel valamelyik érvényesítő pontot)

Értesítjük az ELTE hallgatóit, hogy a 2013/2014 tanév tavaszi félévi kari érvényesítő kampány beosztása az alábbiak szerint alakul:

• 2014.03.17.    hétfő           LÁGYMÁNYOS (Északi tömb, I. emelet, Eötvös kiadó mellett)
  • 2014.03.18.    kedd           LÁGYMÁNYOS (Északi tömb, I. emelet, Eötvös kiadó mellett)
  • 2014.03.19.    szerda        LÁGYMÁNYOS (Északi tömb, I. emelet, Eötvös kiadó mellett)
  • 2014.03.20.    csütörtök    LÁGYMÁNYOS (Északi tömb, I. emelet, Eötvös kiadó mellett)
  • 2014.03.21.    péntek         LÁGYMÁNYOS (Északi tömb, I. emelet, Eötvös kiadó mellett)

A kari érvényesítések minden helyszínen 9 órától 17 óráig tartanak.

Az érvényesítésre csak a tanulmányi rendszerben a 2013/2014 tanév II. félévére aktív státusszal rendelkező hallgatóknak van lehetőségük. A 5/2007-es rektori utasítás értelmében nincs lehetőség törött, sérült vagy a tanulmányi rendszertől eltérő adatokat tartalmazó diákigazolványokat érvényesíteni. Érvényesítő matricát külön nem adunk ki, csak diákigazolványra ragasztva.
Az A4-es formátumú "ideiglenes igazolás" csak a Quaestura Irodában hosszabbítható, a karokon csak állandó diákigazolvány érvényesítés történik.
----
További információ az érvényesítéssel kapcsolatban a Q-tér oldalán érhető el.
----
Amennyiben új típusú diákigazolvánnyal rendelkeztek és nincs rajta még érvényesító matrica,akkor azt csak a Quaestura-ban lehet érvényesítettni.