Felhívás Magyarországon tanuló vajdasági fiatalok számára

"Kedves Hallgató!

A Magyar Nemzeti Tanács (MNT) egy olyan honlapot üzemeltet, ami az egyetemistákat gyűjti össze, hogy ismerkedjetek, segítséget nyújtsatok egymásnak, és hogy össze tudjunk kötni titeket a munkáltatókkal.
Ezen a honlapon olyan vajdasági magyar diákok vannak regisztrálva, akik Vajdaság területén tanulnak. Ehhez szeretnénk hozzákapcsolni a Magyarországon tanuló vajdasági diákokat is. A honlap segítséget nyújthat az egyetemi évek alatti és utáni kapcsolatteremtésre, új ismeretségek létrehozására, szakmai kapcsolattartás területén is sokat segíthet, esetleg munkahelyszerzésre is alkalmas lehet.

Leginkább egy közösségi portálhoz hasonlítanám az oldalunkat, ami mégis több annál. Zárt, csak a mi meghívásunk alapján kerülhet fel valaki, tehát az adatok védettek.
Megtalálhatod azokat, akik a szakodon tanulnak, tanácsot kérhetsz és adhatsz, jegyzetet cserélhettek a fájl feltöltő segítségével, megbeszélhetitek a legközelebbi bulit a fórumon vagy kereshetsz fuvart az üzenőfalon stb. A lényege az, hogy akárhol is tanulsz, kapcsolatot tarthass hasonló szakon tanuló fiatalokkal, bárhol is tanuljanak.

Nézz körül a honlapon: http://konnektor.mntosztondij.org.rs/

Ha te Magyarországon tanulsz, és szeretnél csatlakozni, kérlek írd meg a nevedet és hogy melyik egyetemen/karon, milyen szakon tanulsz a gyurkovics.rona kukac gmail.com e-mail címre. Pár napon belül egy regisztrációs e-mailt küldünk neked.

Amennyiben kérdésed lenne, kérlek keress meg engem ezen az elektronikus címen.

Addig is sok sikert a vizsgákhoz!"

Gyurkovics Róna,
kapcsolattartási koordinátor