Pályázat 2013. évi sport- és kulturális támogatásra

Az ELTE rektora és az Egyetemi Hallgatói Önkormányzat elnöke pályázatot ír ki a hallgatók sport- és kulturális tevékenységének támogatására.

Sporttámogatásra pályázni lehet különösen a következő céllal:
- egyetemi, kari, kollégiumi szabadidős sporttevékenység (edzések, háziversenyek stb.) biztosítására;
- felsőoktatási versenyeken való részvételre, azok szervezésére.

Kulturális támogatásra pályázni lehet különösen a következő céllal:
- egyetemi, kari, kollégiumi kulturális és tudományos tevékenységre és rendezvényre
- az Egyetemen működő kulturális szervezetek, együttesek támogatására.

Pályázhat az ELTE hallgatói vagy közalkalmazotti jogviszonnyal rendelkező polgára, aki
- az előző pályázati időszakban nem adott le pályázatot, vagy
- az előző pályázati időszakban adott le pályázatot és részt vett a kötelező tájékoztató előadáson.

A pályázónak a pályázat leadásakor és a támogatás felhasználásakor is hallgatói vagy közalkalmazotti jogviszonyban kell állnia az Egyetemmel.
A pályázat útján elnyert támogatási összeg 2013. január 1. és 2013. augusztus 31. között használható fel.
Pályázni kizárólag az erre a célra szolgáló adatlapon és űrlapon lehet, az elektronikus felületen keresztül.

Pályázni az alábbi lilnken lehet: http://hok.elte.hu/palyazat/
CsatolmányMéret
PDF icon Pályázati kiírás139.52 KB