Környezettudatos Egyetem Program auditorképzés

Az ELTE-n hamarosan beindul a Környezettudatos Egyetem Program a KÖVET Egyesület és az ELTE EKSZ (ELTE Egyetemisták a Környezettudatos Szemléletért) program együttműködésében. Hogyan lehet felmérni egy tanszék, kollégium, iroda vagy egyetemi könyvtár környezettudatosságát? Mi az audit? Mi az öko-térképezés és a környezeti időjárásjelentés? Mindezt elsajátíthatjátok 2011. november 19-én az ELTE Vezér úti Kollégiumában (Budapest, 1141, Vezér utca 112.) szervezett tanfolyamon. Az oktatás ingyenes, de bizonyos kötelezettségekkel jár. Részletesebben a jelentkezési lapon olvashattok róla, ami itt érhető el. Túljelentkezés esetén a következő félévben további képzéseket szervezünk. Mindenkit sok szeretettel várunk!