IAESTE csereprogram

IAESTE - ELTE

Az IAESTE-Hungary egy nemzetközi szervezet magyarországi non-profit szervezetként működő tagja, mely külföldi szakmai gyakorlati lehetőségekkel mozdítja elő a mérnöki és természettudományos képzésben résztvevő hallgatók fejlődését.

Teszi ezt országszerte lelkes tagjaival, tagjelöltjeivel. Mégis milyen programokkal?

Legfontosabb eseményünk évről - évre a csereprogramunk. Ennek keretében magyar cégekkel tárgyalunk, itthon keresünk álláslehetőséget külföldi diákok számára, hogy a megkapott helyekért cserébe magyar diákokat juttathassunk ki a világ minden sarkába.

Egyik nagy rendezvényünk az IAESTE InSide volt. Ennek keretein belül a jövő vívmányait hoztuk el az Egyetemre, tettük kipróbálhatóvá, tettük mindenki számára elérhetővé, átélhetővé.

Persze csak úgy tudunk valamit jobbá tenni, ha mi is folyamatosan képezzük magunkat.

Belső képzési programjainkkal, külföldi kapcsolatainkkal, barátainkkal és magyar cégek támogatásával igyekszünk folyamatosan fejlődni, hogy az egyetemi hallgatók tényleg a legjobbat kaphassák.

Idén szeretnénk új tagokkal bővíteni az ELTE-s helyi bizottságunkat. De ehhez, a Te segítséged kell!

Ha mindez felkeltette érdeklődésedet, szeretnél céges kapcsolatokat építeni, szeretnél külföldi barátokat szerezni, szeretnél kreatív, innovatív dolgokban részt venni, szeretnél egy szuper baráti társasághoz tartozni, vagy csak szívesen mennél külföldre szakmai gyakorlatot teljesíteni gyere el nyílt gyűlésünkre!

Időpont: November 2. (kedd) 20.00

Helyszín:Bp. XI. Nándorfejérvári út 13. Bolyai kollégium, 104-es terem

Vagy gyere el az IAESTE standjához Külügyi Fórumon!

Időpont: November 3. (szerda) 12.00-18.00

Helyszín: ELTE, Északi épület, Földgömb és környéke

Egy IAESTE-t ismertető előadást is fogunk tartani 17.00 után.

Mindkét alkalomra szeretettel várunk!
Bármilyen kérdés esetén bátran fordulj hozzánk:

IAESTE Hungary

ELTE Junior csoport

Irodánk címe: Pázmány Péter sétány 1, ELTE Déli Tömb 00.418 (-1. szint, IAESTE iroda)

Gyűléseink időpontjai: minden csütörtökön 19.00-tól

Honlapjaink: http://gyakorlat.iaeste.hu/ http://csere.bme.iaeste.hu/

e-mail: nemeth.balazs@iaeste.hu, (BME) tel.: 30 / 618-8035

Krebsz Melinda: melynda3@gmail.com (ELTE) tel.: 30/ 574-4265

Ne feledjétek, hogy a csereprogramra november 7-ig lehet jelentkezni online! Bővebb információ a fentebb található weboldalakon.

Üdvözettel:
A szervezők: