Rendszeres tudományos ösztöndíj 2010/2011/2

Pályázhat: Minden ELTE TTK-s hallgató, aki államilag támogatott illetve költségtérítéses teljes idejű alapképzésben, egységes, osztatlan képzésben, mesterképzésben, korábbi rendszerű egyetemi, főiskolai alapképzésben, doktori képzésben vesznek részt karunkon, illetve aki nem köztársasági ösztöndíjas.

Csak a 2010. szeptember 24-e utáni eredményeket tudjuk figyelembe venni!strong>

A pályázat célja: támogatni mindazon hallgatókat, akik az egyetemi tanulmányaik mellett kiemelkedő tudományos tevékenységet végeznek.

Pályázati űrlap kitöltése: a hétbetűs hallgatói azonosítót pontosan és olvashatóan kérjük kitölteni (a pénz kiutalása ez alapján történik, hibás vagy nehezen olvasható azonosító eredményezheti, hogy a megnyert összeget más hallgató kapja meg, ezen utólagosan nem tudunk segíteni). A mobiltelefonszám megadása nem kötelező.

A pályázati űrlap leadása a Hallgatói Irodában 2011. február 18-án 12 óráig.

Pályázathoz csatolandó igazolások:

• TDK – oklevél, témavezető által kiállított hivatalos igazolás az eredményről.
  • Tanulmányi verseny / Verseny - Versenyeredmény igazolása (pl.: oklevél).
  • Publikáció – Publikáció, legyen feltüntetve a kiadás dátuma.
  • Konferencia - Konferencián való részvétel igazolása.
  • Oktatási tevékenység - Tanszékvezető, vagy a megbízó oktató által hitelesített igazolás.
  • Index fénymásolatot nem kell csatolni, mivel az átlag nem számít bele a pontszámba.

Elbírálás: az alább csatolt pontrendszer alapján történik

Egy tevékenység csak egy kategóriába számít. az alább csatolt pontrendszer alapján történik

Fontos, kiegészítő megjegyzések: az alább csatolt pontrendszer alapján történik

• A hazai, és a nemzetközi publikáció egyaránt referált (impakt faktorral rendelkező) tudományos folyóiratra vonatkozik; minden egyéb megjelent írás ismeretterjesztőnek minősül.
  • Egyéb kategóriába tartozik egyéni elbírálás alapján valamennyi, a többi kategóriába be nem sorolható tudományos és szakmai teljesítmény (pl. csak abstract megjelenése, rövidkurzuson való részvétel, stb.).
  • Amennyiben valamely igazolás nem áll rendelkezésre, a témavezető is igazolhatja az egyes eredményeket. A pályázat bírálása során hiánypótlásra nincs lehetőség
  • A pályázatokat egymással összevetjük!
  • A Magyarországon tartott nemzetközi konferenciák (pl. IMA2010) nemzetközinek minősülnek.
  • Doktori iskolák hallgatói csak a doktori képzésük során előírt publikációkon túli eredményekkel pályázhatnak!
  • Education - This is a contributing Drupal Theme