A Kék Vonal Gyermekkrízis Alapítvány

Önkéntes ügyelői munka – BUDAPEST és MISKOLC

Önkénteseket várunk a Kék Vonal Gyermekkrízis Alapítvány ügyelői stábjába, budapesti és miskolci helyszínekre.
Jelentkezhet minden 21 és 55 év közötti felnőtt, aki kész meghallgatni, elfogadni és online vagy telefonos konzultációval segíteni a hozzá forduló gyerekeket, fiatalokat.
A jelentkezők a szakmai képzés elvégzése után minimum 2 év aktív ügyeletet vállalhatnak a Kék Vonal Lelkisegély-vonalon és az interkatív, internetes felületeken.
Az ügyelők munkáját esetmegbeszélő csoport támogatja.
Ügyeletvállalás a hét bármely napján lehetséges.
A segítő beszélgetésben szerzett tapasztalatról, gyakorlatról igazolás szerezhető.

A miskolci képzés 2012. novemberében, a budapesti képzés várhatóan 2013. februárájában indul.
A Kék Vonal Gyermekkrízis Alapítvány fenntartja a jogot, hogy képzéseit csak megfelelő számú jelentkező esetén indítja el.

Jelentkezés és további információ:

Kék Vonal Önkéntesképzés – BUDAPEST
e-mail: onkenteskepzes@kek-vonal.hu