ELTE TTK HÖK Bevonó tábor 2012.

Sziasztok!

Idén tavasszal is megrendezzük bevonó táborunkat, ezúttal a Váctól néhány kilométerre fekvő Magyarkúton. A hétvége célja, hogy elősegítsük az egyetemi közélet és a Hallgatói Önkormányzat iránt érdeklődő hallgatótársaink bekapcsolódását munkánkba.

Ha nem indultál még képviselőnknek, tisztségviselőnknek, szeretettel várunk a hétvégére!

Pénteken a közös leutazás és a nyitó előadások után lehetőség nyílik egymás megismerésére főként szakon belüli ismerkedés keretében.

A szombat délelőtt folyamán az Önkormányzat felépítéséről, tisztségviselőink és az őket segítők feladatköreiről és mindennapjairól hallhattok. Ezt követően tematikus előadásokban ismerhetitek meg három főbb tevékenységünket: a tanulmányi érdekképviselet gyakorlati megvalósításának eszközeit és aktuális projektjeit, az ösztöndíjrendszerért felelős Kari Ösztöndíjbizottság munkáját, valamint a rendezvényeink szervezési hátterét. A délután során pedig a projektfeladatoké lesz a főszerep, melyeket mindennapi működésünk ihlettek.

A vasárnap reggelit követő táborértékelés-táborzárás után közösen indulunk vissza dél körül Budapestre.

A jelentkezés határideje 2012. március 5. hétfő. A jelentkezési űrlapot itt találhatod: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGRfWlQyelljSjA0T3I5dmpsOVNxZEE6MQ#gid=0

A tábor költségeihez 2500 Ft hozzájárulást kérünk, melyet a Hallgatói Irodában (Északi Tömb 0.75) tudsz befizetni 2012. március 7. szerda 16:30-ig.

A hétvége részletes programját a leutazási és hazaérkezési időpontokkal a jelentkezést követően a jövő héten, kedden küldjük el a regisztrált e-mail címedre.

A rendezvény facebook eseményét itt találhatod: http://www.facebook.com/events/372105909479773/

Kérdéseitekkel kérünk, forduljatok hozzánk bizalommal a szerveh@ttkhok.elte.hu (László Dávid szervező elnökhelyettes) vagy a taneh@ttkhok.elte.hu (Árendás Péter tanulmányi elnökhelyettes) címen, illetve ügyfélfogadási időben a Hallgatói Irodában.