Nemerkényi Antal országos egyetemi földrajz verseny

A már jól ismert ELTE TTK-s földrajz versenyre megkezdődött a nevezési időszak. Nem kell kapkodni, de ne felejtsétek: március 5-éig van lehetőségetek nevezni a csapatotokat, esetleg találni még magatok mellé két embert (mondjuk itt). A verseny idén már összegyetemi, ergo várjuk az ország összes felsőoktatási intézményének földrajz- és/vagy földtudományi (vagy kapcsolódó, például geográfus, geológus, térképész, meteorológus, környezetmérnök stb.) szakán tanuló három fős csapatainak jelentkezését.

Nemerkényi földrajz versenyA verseny mibenlétéről ebben a rövid tájékoztatóban találhattok információkat, illetve a sikandras kukac gémél pont kom címre küldött levelekben minden egyéb, a versenyt érintő kérdésedre választ kaphattok.

A szokásos feelingre természetesen bizton számíthattok, szóval tényleg nem marad más hátra, minthogy nevezzetek!

CsatolmányMéret
PDF icon nemerkenyi_vetelkedo_plakat.pdf472.93 KB