Kémia szakterület képviselő jelöltjei 2023

KÉMIA SZAKTERÜLET (9 fő)

A Választási bizottság a bemutatkozások eredeti szövegeit változtatás nélkül közli.

Bosnyák Dávid

Sziasztok!
Dávid vagyok, elsőéves kémiás. Jelentkezésemmel szeretném a meglevő és leendő új generációs szaktársaimat megismerkedtetni a Küldöttgyűléssel, valamint szorosabb kapcsolatot kiépíteni a Kémia szakter és a többi szakterek, illetve tisztségviselők között.

Deák Tamás

Bemutatkozás

Sziasztok! Deák Tamás vagyok, másodéves kémia szakos hallgató. Az elmúlt időszakban tevékenyen részt vettem a Hallgatói Önkormányzat munkájában és úgy döntöttem, hogy képviselni szeretném a velem egy szakon tanulókat. Az előző félévben mentorként, február végétől pedig a kémia szakterület koordinátoraként igyekeztem alakítani az egyetemi közéletet. Munkám során rengeteg tapasztalatot szereztem, melyet szeretnék most a szakterületem javára fordítani. Köszönöm, ha megtisztelsz bizalmaddal!

Gargya Noémi Éva

Bemutatkozás

Már gólyatábor óta, szeretnék aktív tagja lenni a közösségnek, ezért szeretném képviselőként is segíteni a szakterület munkáját. Jelenleg a mentorképzést is folytamom, de mellette szeretnék jobban belalátni a HÖK működésébe is, és szavazattal képviselni a szakterületet.

Gellény Szabolcs

Sziasztok!
Gellény Szabolcs vagyok, másodéves BSc hallgató. Ez a két év során voltam már mentor, kémiás mentorfelelős illetve képviselő. Úgy gondolom hogy sok ismeretséggel rendelkezem mint a szakomon mint a karon belül ezért megfelelő lennék ismét képviselőnek lenni a HÖK Küldöttgyűlésén.
U.i.: Make chemistry great again!

Gombás András

Bemutatkozás

Harmadéves kémia alapszakos hallgatóként, volt kémia szakterületi koordinátorként két cikluson keresztül is volt lehetőségem tapasztalatot szerezni a Küldöttgyűlés munkájában. Az utóbbi egy évben a Választmányon is én képviseltem a kémia szakterület hallgatóit.  A pályázatokat, beszámolókat és egyéb dokumentumokat rendre elolvasva mindig naprakész tudást szerzek a HÖK aktuális ügyeiről. Szeretném a megkezdett munkát a következő ciklusban is folytatni képviselőként. Köszönöm, ha megtisztelsz bizalmaddal!

Horváth Hanna Zsófia

Bemutatkozás

Sziasztok Hanna vagyok első éves mentorjelölt vagyok és szeretnék aktívan részt venni a hallhatói életben.

Késmárki Kornél Áron

Bemutatkozás

Mentorjelöltként kissebb belelátást kaptam a HÖK működésébe és ezek alapján szeretnék aktívan részt venni az egyetemi működésekbe.

Koller László Olivér

Bemutatkozás

Koller László Olivér vagyok, 20 éves, jelenleg második félévemet töltöm kémia Bsc hallgatóként az ELTE-n.
Mindig is szívem ügye volt diáktársaim érdekeinek képviselete, törekedtem arra, hogy a vezetőséggel való kommunikáció során a diákok szavát is meghallják. A középiskolai és iskolán kívüli diákképviseleti feladatköreimben szereztem tapasztalatot abban, hogy hogyan lehet megtalálni az egyensúlyt a diákság és a vezetőség érdekei és igényei között. Fontosnak tartom a rendszeres kapcsolattartást mindkét féllel, és ezt a tevékenységemet szeretném folytatni a Hallgatói Önkormányzat képviselőjeként. Úgy hiszem, hogy kommunikációs képességem és együttműködési készségem hasznos lehet egy ilyen feladatkörben, és mind ezekkel hozzá tudok járulni az egyetemi közösség fejlődéséhez.

Saly Eszter

Bemutatkozás

Jelenleg harmadéves, kémia szakos hallgató vagyok, előreláthatólag a következő tanévben már a mester képzésemet fogom végezni. Az előző félév során alkalmam volt rengeteget tanulni a TTK HÖK működéséről, képviselői munkám során ezt a tapasztalatot szeretném kamatoztatni. Az új képviselők munkáját hatékonyan tudnám segíteni megválasztásom esetén, egyik fő célom, hogy bátorítsam őket, vegyenek részt minél többet konstruktívan a felmerülő vitákban. Szeretnék hozzájárulni a Küldöttgyűlések előtti megbeszélések fenntartásához, hogy együtt felkészültebb, egységesebb álláspontot tudjunk képviselni a kémiás hallgatók érdekében.