Kémia szakterület képviselő jelöltjei 2022

KÉMIA SZAKTERÜLET (4 fő)

Ezen a szakterületen maximum négy jelöltre lehet szavazatot leadni.

A Választási bizottság a bemutatkozások eredeti szövegeit változtatás nélkül közli.

Budai Eszter Anna

Bemutatkozás

Sziasztok! Budai Eszter Anna vagyok, másodéves Kémia BSc-s hallgató. Azért jelentkeztem képviselőnek, mert a mentorságon és a programokon való részvételen kívül szeretném más úton is segíteni a TTK-s egyetemi hallgatók életét, és ezzel együtt közelebb hozni a HÖK tevékenységét Hozzátok. Már többször is betekintést nyerhettem, hogy hogyan működik a Küldöttgyűlés. Azt gondolom, hogy minden szak képviselete fontos, ez alól tehát a miénk sem kivétel. Képviselőként célom lenne, hogy legjobb tudásomhoz mérten képviseljem a Ti érdekeiteket. Köszönöm, ha támogattok a szavazatotokkal!​

Gellény Szabolcs

Make chemistry great again

Gombás András

Bemutatkozás

Csáó! Másodéves kémia alapszakos hallgató vagyok. Mentor voltam 2021/22-es mentorrendszerben, jelenleg a 2022/23-as rendszer kémia szakos mentorfelelőse vagyok. Az előző ciklusban kezdetben póttagként, majd szeptembertől mandátummal rendelkező képviselőként vettem részt a küldöttgyűlés munkájában. A beszámolókat és egyéb dokumentumokat rendre elolvasva mindig naprakész tudást szerzek a HÖK aktuális ügyeiről. Rendkívül izgalmas élmény számomra képviselni a velem egy szakon tanulókat és ott lenni, amikor az őket is érintő fontos döntések megszületnek, szeretem alakítani az egyetemi közéletet. Szeretném a megkezdett munkát a következő ciklusban is képviselőként folytatni. Köszönöm, ha megtisztelsz bizalmaddal!

Saly Eszter

Bemutatkozás

Kedves Hallgató-társ! Másodéves kémia BSc hallgató vagyok, az előző félév során a szak egyik mentora voltam. Igyekszem kivenni a részem az egyetemi közéletből, annak ellenére, hogy eddig nem voltam képviselő, az utóbbi fél évben szinte az összes Küldöttgyűlésen ott voltam, olykor egy gombolyag fonallal és egy horgolótűvel a kezemben, de lankadatlan figyelemmel követtem a történéseket. Szeretném az elkövetkező időszakban hivatalosan is képviselni szaktársaimat, remélem, megtisztelsz a bizalmaddal!