Frissítve: Svéd-Magyar Innovációs Diáknap

Svédország Nagykövetsége, a Svéd Kereskedelmi Kirendeltség, valamint vezető svéd vállalatok képviselői által először kerül megrendezésre a Svéd-magyar Innovációs Diáknap 2012. október 5-én.

Látogass el a rendezvényre és lehetőséged lesz:

- Találkozni vezető svéd vállalatok magyarországi képviselőivel
- Tájékozódni és tanulni svéd innovációkról
- Megtekinteni a „Svéd Innovációk Magyarországon” fotókiállítást
- Játszani kvízjátékunkon különböző nyereményekért

Úgy Svédországban, mint Magyarországon most készül az új nemzeti innovációs stratégia, amely kulcsfontosságú a gazdasági növekedés motorjaiként számon tartott versenyképes termékek, technológiák és szervezetek fejlesztéséhez, és lehetővé teszi az oktatás és a kutatás-fejlesztés összehangolását. A Svéd-Magyar Innovációs Diáknap célja, hogy bemutassa Svédországot és vezető svéd cégek innovációs megoldásait, olyan hallgatóknak, akik érdeklődnek a legújabb fejlesztések iránt.

A rendezvény helyszíne: Ericsson Magyarország K+F Központ, 1117 Budapest, Irinyi József u. 4-20.

Részletes program, illetve egyéb információk a csatolt anyagokban.