Földrajz- és földtudományi szakterület képviselő jelöltjei 2023

FÖLDRAJZ- ÉS FÖLDTUDOMÁNYI SZAKTERÜLET (7 fő)

A Választási bizottság a bemutatkozások eredeti szövegeit változtatás nélkül közli.

Borsos-Szabó Krisztina

Bemutatkozás

Másodéves földrajzos hallgató vagok, a közzösség aktív tagja. Képviselőként a célom elsősorban a földrajzos hallgatók érdekképviselete és a közösség kovácsolása.

Fliszár Alexandra

Bemutatkozás

Sziasztok! Fliszár Alexandra vagyok másodéves földtudós, meteorológia szakirányon. Az egyetem közössége hamar magával ragadott, így nem volt kérdés számomra, hogy én is részese szeretnék lenni ennek a csapatnak. Az idei évben is lehetőségem van képviselni a szakterületet, és a jövőben is szeretném hallgatótársaim érdekeit képviselni és ezzel a szakterületet erősíteni!
Köszönöm, ha szavazatoddal támogatsz!

Forró Kata Barbara

Bemutatkozás

Csodaszép napot mindenkinek aki ezt olvassa!
Forró Kata Barbara vagyok, büszke földrajzos hallgató. Egészen kicsi korom óta egy igazi "social butterfly"-nak tart a környezetem, mindig is nagyon jól éreztem magam társaságokban és a kommunikációs készségem is a helyén van. Szeretek küzdeni azért, amit el akarok érni, viszont ha útközben kiderül, hogy nem sok értelme van, duzzogva ugyan de lemondok róla (DE CSAK ERŐSEN INDOKOLT ESETBEN!!). Szeretek új embereket megismerni és nagyon élvezem azt a közös munkát ami az egymással való kommunikáción alapszik.
Na de egy szó mint száz, a legfontosabb tervem: BETON HOFIT A LENRE :)

Horváth Orsolya Melinda

Bemutatkozás

A mentorrendszerben való részvételem inspirált arra, hogy más szerepeket is elvállaljak a Hallgatói Önkormányzatban. Szívesen részt vennék a Küldöttgyűlés munkájában és képviselném a szakterületi hallgatótársaimat.

Laurán Borbála

Bemutatkozás

Másodéves földtudomány alapszakos hallgató vagyok, jelenleg a Földrajz-, és Földtudományi szakterületi koordinátor tisztséget töltöm be, ezen kívül az előző ciklusban is aktívan részvettem az érdekképviseletben. A továbbiakban is szeretnék a hallgató társaimért tenni, ha egyet értesz velem, támogass egy szavazattal!

Selmeci Gergely

Sziasztok!
Selmeci Gergő vagyok másodéves geológus hallgató. Már az előző évben is jelentkeztem képviselőnek és úgy gondoltam idén sem mulasztom el ezt a lehetőséget. Már több Küldöttgyűlésen is részt vettem és fontosnak és hasznosnak is tartom a hallgatói ügyek megtárgyalását. Volt mentorként és jelenleg a szakos mentorfelelősként úgy gondolom, hogy sok ember érdekét egyszerre látom át, és sok alkalmam nyílik velük beszélni az esetleges felmerülő kérdésekről/problémákról.
Köszönöm a rám szánt időt!

Szalai Domonkos

Bemutatkozás

Sziasztok! Doma vagyok, elsőéves Földtudós hallgató. Már az első évemben szívesen részt vettem szakos vagy egyetemi programokban. Az idei mentorrendszernek is a tagja vagyok. Az egyetemi aktív élet következő foka pedig az lehetne ha képviselhetném a szakomat a HÖK-ben.