Fizika szakterület képviselő jelöltjei 2023

FIZIKA SZAKTERÜLET (7 fő)

A Választási bizottság a bemutatkozások eredeti szövegeit változtatás nélkül közli.

Deák Bendegúz

Bemutatkozás

Sziasztok! Deák Bendegúz vagyok, elsőéves fizikus hallgató, eddig a MAFIHE működését segítettem általános elnökségi tagként, de most a HÖK működésében is szeretnék részt venni. Megválasztasom esetén törekedni fogok a hallgatók érdekeinek képviselésére.

Demeter Lehel

Bemutatkozás

Sziasztok, Lehel vagyok, első éves fizikus hallgató. Hiszek az egyetemi önkormányzat intézményének fontosságában, és tevékenyen részt szeretnék venni az egyetemi élet megszervezésében, a hallgatói képviseleti rendszer működtetésében. Remélen hasznos képviselőként vehetek részt a HÖK munkájában.

Gaál Barnabás

Sziasztok!
Barni vagyok, elsőéves fizika szakos hallgató. Egyelőre nem volt lehetőségem hivatalos formában képviselni a szakterület érdekeit, vagy segíteni közéletét. De szívesen ugranék fejest a HÖK-ös életbe a ti hozzájárulásotokkal. Mindenkinek előre is köszönöm a megfontolt szavazást!

Gálos Csanád

Bemutatkozás

Gálos Csanád vagyok, jelenleg elsőéves fizikus hallgató. Mindig szerettem részt venni a környezetem közösségi életében, már gimnazista koromban is gyakran látogattam az iskolai és a kollégiumi diákönkotmányzati gyűléseket és programokat. A mentorképzésen keresztül ismertem meg az egyetem működését, és ez az ismeret motivált arra, hogy képviselőnek jelentkezzek. Szeretném még jobban kiismerni a kar működését és a szakok közötti kapcsolatokat, és szeretném a lehető legjobb tudásom szerint képviselni a társaim álláspontját, ahol csak szükséges.

Nováki Lóránt

Bemutatkozás

Elsőéves fizikus hallgató vagyok, aki szabadidejében teázik, és ZH írás közben hangosan sóhajtozik (nagyrészt azért magában, mivel ilyen mágának való). Komolyra fordítva a szót, képviselőként jelenlétemmel, és szavazati jogommal állnék ki karunk és szakunk közös véleménye és jóléte célját tartva szem előtt. Ha bármilyen javaslatod vagy gondolatod lenne a hallgatói élet előremozdításával, oszd meg velem bátran, és én azt megosztom a gyűléssel a legközelebbi alkalommal.

Papp Zsombor

Bemutatkozás

A 2022/23-as ciklus során sok tapasztalatot szereztem a Hallgatói Önkormányzat működésével kapcsolatban, és úgy érzem megfelelően tudom képviselni a fizika szakterület igényeit. Az idei ciklusban aktívan részt vettem a Küldöttgyűléseken, egyről se hiányoztam. Megválasztásom esetén szeretném szervezetebbé tenni a fizika szakterület képviselőinek munkáját, és a Küldöttgyűlések előtt megbeszélést szeretnék szervezni.

Szabó Bence

Bemutatkozás

Szabó Bence vagyok és 2022. szeptembere óta vagyok az ELTE TTK Fizika szak hallgatója. Azért pályázom meg a képviselőséget mivel egyrészt úgy gondolom, hogy egy hallgatói önkormányzat működése - mint bármilyen más demokratikus rendszerben - a rendszer tagjainak aktív részvételéről szól, mástészt pedig azért is, mert nemrég pályáztam meg sikeresen a fizika szakterületi koordinátor tisztséget és ebből adódóan úgyérzem hogyha már amúgy is része vagyok a hallgatói önkormányzatnak akkor legyen szavazati jogom is.