ELTE TTK HÖK KÉPVISELŐVÁLASZTÁS 2017 - VÉGEREDMÉNY

A Nemzeti Felsőoktatási törvény és az ELTE TTK HÖK Alapszabály 25. § a választás érvényes, ha azon a Kar teljes idejű nappali képzésben részt vevő, aktív státuszú hallgatóinak legalább egynegyede igazoltan részt vett. A Választási Bizottság megállapította, hogy a választás érvényes, hiszen ez az arány idén 31,55%. 

A szavazatok összesítése után, a következő eredmény alakult ki:

BIOLÓGIA szakterület választási csoport (10 jelölt)Beérkezett szavazatok száma: 183 (25,92%) 

Képviselőnek megválasztva:

Név Szavazat Százalék
Farkas Sophie Zoe 90 49,18
Nagy Lőrinc 89 48,63
Valánszki Luca 67 36,61
Codogno Borbála 66 36,07
Bauer Krisztina Rita 61 33,33
Kurucz Bálint 59 32,24
Agócs Julianna 58 31,70

 

A kiosztandó helyek egyikén került be:

 

Név Szavazat Százalék
Fribiczer Csenge 55 30,05

 

Póttagnak megválasztva:

Név Szavazat Százalék
Holczbauer Aliz 46 25,14
Benkovits Ádám 45 24,60

Üres szavazat:11 (6,01%)
Érvénytelen szavazat: 3 (1,6%)

FIZIKA szakterület választási csoport (6 jelölt): Beérkezett szavazatok száma: 96 (32,00%) 

 

Képviselőnek megválasztva:

Név Szavazat Százalék
Rácz Gergely 55 57,29
Szigeti Balázs Endre 52 54,17
Kékesi Ádám 39 40,63

A kiosztandó helyek egyikén került be:

Név Szavazat Százalék
Meleg András 34 35,42

Póttagnak megválasztva:

Név Szavazat Százalék
Fodor Dávid 21 21,88

A póttagsághoz szükséges szavazati arányt (15%) nem érte el:

Név Szavazat Százalék
Tóth Máté 12 12,50

Üres szavazat:7 (7,29%)
Érvénytelen szavazat: 1 (1,04%)

FÖLDRAJZ ÉS FÖLDTUDOMÁNYI szakterület választási csoport (13 jelölt): Beérkezett szavazatok száma: 237 (26,96%) 

 

Képviselőnek megválasztva:

Név Szavazat Százalék
Égerházi Bálint 103 43,46
Novák Roland 97 40,93
Varga Dávid 90 37,97
Horváth Bence 83 35,02
Lukács Károly 83 35,02
Laza Dániel 82 34,60
Végh Stella 77 32,49
Vörös Réka 75 31,65
Benke Petra 70 29,54

A kiosztandó helyek egyikén került be:

Név Szavazat Százalék
Mekker Julianna 65 27,43

Póttagnak megválasztva:

Név Szavazat Százalék
Németh Csilla 61 25,74
Juhász Dorina 57 24,05
Wohl István 39 16,46

Üres szavazat:20 (8,44%)
Érvénytelen szavazat: 2 (0,84%)

 

KÉMIA szakterület választási csoport (5 jelölt): Beérkezett szavazatok száma: 147 (37,79%) 

 

Képviselőnek megválasztva:

Név Szavazat Százalék
Vajda Levente 116 74,83
Balogh Dániel 102 69,39
Kozma Luca 100 68,03
Ungi Balázs 97 65,99

A kiosztandó helyek egyikén került be:

Név Szavazat Százalék
Borbély Eliza 95 64,63

Üres szavazat:4 (2,72%)
Érvénytelen szavazat: 0

KÖRNYEZETTUDOMÁNYI szakterület választási csoport (2  jelölt) Beérkezett szavazatok száma: 45 (29,41%) 

Képviselőnek megválasztva:

Név Szavazat Százalék
Pánczél Balázs 41 91,11

 

A kiosztandó helyek egyikén került be:

Név Szavazat Százalék
Póta Noel Krisztián 26 57,78

Üres szavazat:2 (4,44%)
Érvénytelen szavazat: 0

 

MATEMATIKA szakterület választási csoport (4 jelölt):  Beérkezett szavazatok száma: 120 (27,78%)

Képviselőnek megválasztva:

Név Szavazat Százalék
Tóth Marcell Dávid 89 74,17
Simon Richárd 70 58,33
Göde Ábel 65 54,11
Lekics László 60 50,00

Üres szavazat: 9 (7,50%)
Érvénytelen szavazat: 1 (0,83%)

TANÁRKÉPZÉSI szakterület választási csoport (15 jelölt): Beérkezett szavazatok száma: 342 (40,28%)

Képviselőnek megválasztva:

Név Szavazat Százalék
Pintér Kornélia  165 48,25
Szabó Áron 158 46,20
Dohány-Juhos Nikolett 155 45,32
Vigh Patricia  144 42,11
Kanti Eszter 137 40,06
Maszlag Szilvia 129 37,72
Lukács Márton 127 37,13
Őri Bálint 93 27,19
Miskei Ferenc István 90 26,32

Póttagnak megválasztva:

Név Szavazat Százalék
Hambuch Mátyás 89 26,02
Komáromi István 81 23,68
Prátpál Myrtill Fanny 81 23,68
Szigeti Szilvia 80 23,39
Imre Dóra 80 23,39

A póttagsághoz szükséges szavazati arányt (15%) nem érte el:

Név Szavazat Százalék
Horváth Dóra Valéria 33 9,65

Üres szavazat:22 (6,43%)
Érvénytelen szavazat: 1 (0,29%)

Összesített póttag sorrend:

Hambuch Mátyás
Németh Csilla
Holczbauer Aliz
Benkovits Ádám 
Juhász Dorina
Komáromi István
Prátpál Myrtill Fanny
Szigeti Szilvia
Imre Dóra
Fodor Dávid
Wohl István

ELTE TTK HÖK 2017/2018-as ciklus most megválasztott képviselői

A kiosztandó helyen bekerült képviselők is ugyanúgy szavazati joggal vesznek részt majd az alakuló Küldöttgyűléstől kezdve mint a többi képviselő.

Agócs Julianna
Balogh Dániel
Bauer Krisztina Rita
Benke Petra
Borbély Eliza
Codongo Borbála
Dohány-Juhos Nikolett
Égerházi Bálint
Farkas Sophie Zoe
Fribiczer Csenge
Göde Ábel
Horváth Bence
Kanti Eszter
Kékesi Ádám
Kozma Luca
Kurucz Bálint
Laza Dániel
Lekics László
Lukács Károly
Lukács Márton
Maszlag Szilvia
Mekker Julianna
Meleg András
Miskei Ferenc András
Nagy Lőrinc
Novák Roland
Őri Bálint
Pánczél Balázs
Pintér Kornélia
Póta Noel Krisztián
Rácz Gergely
Simon Richárd
Szabó Áron
Szigeti Balázs Endre
Tóth Marcell Dávid
Ungi Balázs
Vajda Levente
Valászki Luca
Varga Dávid
Végh Stella
Vigh Patricia
Vörös Réka

 

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.