ELTE TTK HÖK Bevonó tábor 2014 tavasz

Sziasztok!

Érdekelne az egyetemi közélet? Szeretnéd megtudni mivel foglalkozik a HÖK? Szeretnél esetleg te magad is segíteni valamiben? Nem tudod hogyan állj neki? Esetleg arra vagy kíváncsi, hogy miben tudsz segíteni anélkül, hogy "hökös" lennél?

Itt a remek alkalom, hogy feltedd a kérdéseidet, itt megtudhatsz mindent az egyetemi közéletről, arról, hogy mit tehetsz Te a közösségért, mi ebben hogyan tudunk segíteni és betekinthetsz a TTK HÖK mindennapjaiba.

Az TTK HÖK meghirdeti szokásos tavaszi bevonó táborát, melynek keretein belül megismerkedhettek az önkormányzat működésével!

Jelentkezési határidő: 2014. április 4. 23:59

A tábor időpontja: április 15-17 (kedd-csütörtök)

Ez a tavaszi szünet első pár napja. A helyszín lehetőség szerint, minél közelebb lesz Budapesthez, véglegesen csak a beérkezett jelentkezések függvényében tudjuk foglalni.

Várható költségek:
utazás: maximum 2000 Ft

Teljes név
Nagy betűkkel töltsd ki kérlek!
Osztatlan tanárszak esetén mindkettőt jelöld be! Ha csak az egyik szakod TTK-s akkor a megfelelő kart jelöled be.
Többet is megjelölhetsz!
Ha van mindenképp közöld velünk!