Figyelmeztető üzenet

Az űrlap le van zárva, ezért nem lehet kitölteni.

Bevonó és vezetőképző jelentkezési lap

Több év eltelte után idén ismét sor kerül egy kari szintű Hallgatói Önkormányzati bevonó és vezetőképző hétvégére. Ha szeretnél foglalkozni részönkormányzatunkban az érdekképviselettel, vagy már foglalkozol, de szeretnél többet és jobban, téged is várunk október 7-9 között a bevonón és vezetőképzőn!

Helyszín

A program helyszíne a szigetszentmártoni Mártoni Tábor lesz, ami Lágymányosi Campusztól mintegy 40-50 percnyire található a ráckevei hévvel. A környezet egy erdei iskolát idéző, fűthető faházas, dunaparti ifjúsági szállás.

Program - Első nap

Leérkezés napján 7-én péntek délután, kezdetét veszi a bevonó szekció Béni Kornél vezetésével ezzel párhuzamosan Hoksza Zsolt HÖK elnök vezetésével előkészítő munka fog zajlani, ami egy nyugaton már ismert és bevett Tutori-rendszer bevezetésének lehetőségét vizsgálja. Az előbbiek mellett harmadik lehetőségként Égerházi Bálint gondnoksága alatt a mentorrendszer továbbfejlesztéséről lesz szó, mintegy ötleteket adva a következő év mentorkoncepciójához. A vacsorát követően csapatépítő, ismerkedős játékokra majd zenés-táncos mulatságra számíthattok.

Program - Második nap

A második nap kínálataként a bevonó szekció folytatódik, beszélgetés lesz az egyetemi oktatásról is. Az ebédet követően egy vitadélután lesz, és azzal párhuzamosan Béni Kornél ismerteti a rendezvények szervezéséről és a közbeszerzések működéséről a legfontosabb tudnivalókat. Második egyben utolsó esténk attrakciója egy kvíz est és természetesen az elmaradhatatlan partika.

Program - Harmadik nap

Vasárnap, zárásképpen, reggeli után beszélgetés lesz a közoktatás és a tanárképzés helyzetéről, vagy választhattok a csapatvezetési készségeket fejlesztő tréning, Fetter Dávid informatikusi gyorstalpalója vagy Balogh Dániel ösztöndíjas tájékoztatója közül.

Részvételi díj

A szállást minden résztvevő számára az ELTE TTK HÖK biztosítja, az étkezés 3 napra (első nap meleg vacsora, reggeli, 2 fogásos meleg ebéd, meleg vacsora, vasárnap reggeli és ebéd) 2500 Ft, amire utólag lehet majd támogatást igényelni.

Közös leutazás

Találkozunk október 7-én (pénteken) 13:45-kor Lágymányoson az Északi épület előtt.

Ha bármilyen kérdésed felmerül keress minket nyugodtan a vezetokepzo@ttkhok.elte.hu e-mail címen.