2016/17 Jelöltek

Tisztelt Doktoranduszok!

Idén is megrendezésre kerűl, a TTK DÖK képvisélőválasztás, ahol arról szavazhattok, hogy ki képviselje az érdekeiteket.

Ehhez szeretnénk segítséget nyújtani abban, hogy bemutatjuk a jelölteket.

Kellemes Választást:

Máthé Ágnes:

Sziasztok, Máthé Ágnes vagyok, elsőéves környezettudományi doktorandusz. Egyetemi éveim alatt igyekeztem képviselni a hallgatókat, ezt a tevékenységemet szeretném folytatni a továbbiakban is. Köszönöm, ha megtisztelsz a szavazatoddal.

Schimek Éva:

Schimek Éva vagyok, elsőéves doktorandusz a Környezettudományi Doktori Iskolában. Bár ez már a sokadik tanévem az ELTE-n, és eddig is igyekeztem képviselni a csoporttársaim érdekeit, illetve a hallgatói közéletben is részt vettem a Nyúz hasábjain keresztül, most érett meg bennem az az elhatározás, hogy szeretném mindezt szervezett keretek között tenni és kivenni a részemet a Doktorandusz Önkormányzat munkájából.